Nordea reģionālajos forumos Liepājā un Madonā uzņēmumiem stāstīs par finansēšanas iespējām | Luminor

Nordea bankas eksperti piedalīsies reģionālajos forumos "Atbalsts uzņēmējiem" Liepājā un Madonā, kur uzņēmējiem stāstīs par ekonomikas tendencēm pasaulē un Latvijā, sniegs eksporta tirgus izaugsmes prognozes, kā arī informēs par finansējuma pieejamību un bankas kredītpolitiku.

Reģionālos forumus "Atbalsts uzņēmējiem" organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar "Attīstības finanšu institūciju Altum" un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru deviņās Latvijas pilsētās. Nordea banka piedalīsies forumā Liepājā, kas notiks 22.oktobrī, un Madonā – 5.novembrī.

„Zināšanas par pieejamiem finanšu resursiem ir būtisks faktors, lai attīstītu uzņēmējdarbību. Uzņēmēju izglītošana par dažādiem atbalsta rīkiem un iespējām, jo īpaši reģionos, ir vitāli nepieciešama ne vien katra uzņēmuma, bet arī Latvijas ekonomikas kopējai attīstībai. Ikdienā varam novērot, ka uzņēmējiem nereti  trūkst informācijas un zināšanu par  pilnu finansiālo iespēju spektru, lai attīstītu sava uzņēmuma darbību. Lai saņemtu visu nepieciešamo atbalstu, uzņēmumiem ir svarīgi apzināties dažādas atbalsta iespējas ikvienā uzņēmuma attīstības fāzē, spēt tās izvērtēt un izvēlēties savai situācijai visatbilstošāko risinājumu,” saka Guna Zagorska, Nordea bankas vadītāja Latvijā vietniece, Mazo un vidējo uzņēmumu departamenta vadītāja.

Kopā oktobrī, novembrī un decembrī Latvijas reģionos notiek deviņi forumi uzņēmējiem, kuros komersanti uzzinās par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai, par reģionālo uzņēmēju veiksmes stāstiem, kā arī par komercbanku piedāvāto finansējumu un citiem pakalpojumiem uzņēmumiem.

Nordea banku forumos pārstāvēs Gints Belēvičs, Nordea ekonomikas eksperts un Rasmuss Pētersons, Kredītu departamenta vadītājs.

Pieteikties dalībai forumā iespējams Ekonomikas ministrijas mājas lapas saitē šeit.


Papildu informācijai:
Linda Kapustinska, Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, Nordea Latvija, tālr.: 67 005 434, mob.: 29 480 589, linda.kapustinska@nordea.com.