Vertikāles

Mūsdienīgajā projektā “Vertikāles” Dumbrāja ielā 29, kas ir viens no zaļākajiem jaunajiem projektiem, un nodrošinās īstu harmoniju tā iedzīvotājiem, paredzētas divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā.

Mājās būs padomāts par visu, lai sniegtu iespēju projekta iedzīvotājiem baudīt kvalitatīvu un ilgtspējīgu dzīvesveidu ik dienas. Piemājas teritorija būs īpaši plaši apzaļumota un labiekārtota – projektā paredzētas vairākas atpūtas zonas ar lapenēm un grila vietām un bērnu rotaļlaukumi, kā arī galda tenisa galds un īpaši paredzēta vieta aizraujošiem petankas spēles turnīriem. Mājas iedzīvotājiem būs paredzētas virszemes un segtas autostāvvietas, kā arī telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai. Tāpat katram dzīvoklim būs gan daļēji iestiklots balkons, gan personīgā mantu noliktava ēkas cokolstāvā. Dzīvokļos paredzēti augstie logi, zemgrīdas apkures sistēma un citas priekšrocības, radot gaišas un plašas telpas.

Projektā īpaši domāts par ilgtspējīgu un ekonomisku saimniekošanu – katrs dzīvoklis būs aprīkots ar individuālu ventilācijas sistēmu ar rekuperāciju, savukārt iedzīvotājiem būs pieejamas ne vien plašas velosipēdu novietnes, bet arī elektrouzlādes iespējas automašīnām. Turklāt augstākās ēkas 12. stāvā paredzēta plaša koplietošanas terase saules peldēm vai mierpilniem vakariem draugu vai kaimiņu lokā.

Bezmaksas vērtējums

Mūsu piedāvājums

Hipotekārais kredīts

0 kredīta līguma maksa
0 komisijas maksa par standarta darījuma konta atvēršanu

Reprezentatīvais piemērs hipotekārajam kredītam: Kredīta summa 85 000 €, kredīta atmaksas termiņš – 25 gadi (300 ikmēneša maksājumi), klienta paša ieguldījums darījumā 15 % no darījuma summas, kura sastāda 100 000 €. Ikmēneša maksājums – 525,52 €. Minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī – 1,30 €. Bankas procentu likme gadā 1,69 % + 6 mēn. Euribor*. Kredīta līguma maksa – 0 €. Izmaksas par hipotēkas reģistrāciju zemesgrāmatā – 98,50 €. Kopējā atmaksājamā summa – 157 853,57 €. Gada procentu likme (GPL) – 5,73 %.
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.
* Šajā aprēķinā izmantota mainīgā 6 mēnešu Euribor likme, kas 26.01.2024. ir 3,87 % gadā. Nemainīgā likmes daļa norādīta informatīvi un katrā individuālā gadījumā var atšķirties.
Kredīta devējs: Luminor Bank AS Latvijas filiāle. Kredīta nodrošinājums – hipotēka uz iegādājamo nekustamo īpašumu (NĪ). Kredīta saņemšanai nepieciešams Luminor norēķinu konts un internetbanka, NĪ novērtējums, NĪ apdrošināšana visā kredīta līguma darbības laikā. Papildu izmaksas, kas nav ietvertas GPL: NĪ apdrošināšanas prēmija, NĪ vērtējuma izmaksas, notāra pakalpojumi
Patēriņa un mērķa kredīts

Ja esi parakstījis hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2024. līdz 31.12.2024., vari pieteikties patēriņa vai mērķa kredītam ar īpašiem nosacījumiem*

0 kredīta līguma maksa
9 % fiksēta procentu likme gadā

Piedāvājums ir spēkā 24 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas patēriņa kredītam, kredītam mājokļa remontam vai īpašuma iegādei, vai auto kredītam.

* Patēriņa un mērķa kredīta reprezentatīvais piemērs: Ja kredīta summa ir 8000 €, kredīta atmaksas termiņš 60 mēneši, fiksēta procentu likme gadā 9 %, kredīta līguma maksa 0 € un minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī 1,30 €, tad kopējā atmaksājamā summa būs 10 042,20 €, ikmēneša maksājums 166,07 € un gada procentu likme (GPL) 9,74 %.
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!