Cienījamais klient! Piektdienas naktī, 28. janvārī, no plkst. 3:00 līdz 7:00 veiksim sistēmas uzlabošanas darbus. To laikā nebūs iespējams izmantot un pieslēgties Luminor internetbankai un mobilajai bankai. Tāpat norādītajos laikos nebūs iespējams veikt maksājumus atsevišķos e-veikalos. Bankomāti un norēķini ar maksājumu kartēm darbosies kā ierasts. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Uzmanies no krāpnieciskām e-pasta vēstulēm!

Luminor vārdā krāpnieciskos nolūkos tiek sūtīti viltus e-pasti ar mērķi izvilināt personas datus, aicinot atvērt saiti uz viltus lapu. Atceries, ka banka nekad e-pasta vēstulēs vai zvanos nelūdz atklāt personīgos datus!

Maksā ar Apple Pay vai Google Pay

Maksā ar Apple Pay vai Google Pay

  • Jauna iespēja - Tava maksājumu karte telefonā vai viedpulkstenī
  • Pievieno savu Luminor karti digitālajam makam un izbaudi ērtības
Cienījamie klienti! Klientu apkalpošana klātienē tiek nodrošināta tikai pēc iepriekšēja pieraksta un “zaļajā režīmā” klientiem ar derīgu COVID‑19 sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai izslimošanas faktu. Aicinām izmantot mūsu digitālos pakalpojumus vai attālinātu konsultāciju iespējas. Klientus bez derīga COVID‑19 sadarbspējīga sertifikāta klātienē apkalpojam tikai izņēmuma gadījumos, sniedzot pakalpojumus, ko nav iespējams saņemt attālināti. Pieteikties konsultācijai un noskaidrot pakalpojuma pieejamību klātienē, vai saņemt attālinātu konsultāciju var zvanot uz Luminor klientu apkalpošanas centru +371 67 17 1880
Hipotekārais kredīts

Hipotekārais kredīts

Hipotekārais kredīts

  • Attālināta kredīta noformēšana
  • Piesakies attālināti sev ērtā vietā un laikā

Ieguldi saules enerģijā, tā nekur nepazudīs!

Atklāj pensiju 3. līmeņa ieguldījumu iespējas

Uzzini vairāk

Kļūsti par klientu attālināti

Kļūsti par klientu un izbaudi visas priekšrocības