Izmanto mūsu pakalpojumus sev ērtā vietā un laikā | Luminor

Paliec mājās un pārvaldi savas finanses attālināti. Ja interesējies par jauniem pakalpojumiem vai nepieciešams atbalsts, piesakies tiešsaistes konsultācijai, zvanot pa tālruni +371 67 17 1880

Jautājumi un atbildes par COVID-19
Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par ikdienas pakalpojumiem


Izmanto mūsu pakalpojumus attālināti

Kļūsti par klientu

Ja tev ir elektroniskā ID karte (eID) vai Smart-ID kvalificēts elektroniskais paraksts (QES), tu vari kļūt par klientu attālināti. Tev tagad ir Smart-ID Basic konts? Pārveido to par Smart-ID kvalificēto elektronisko parakstu (QES) Smart-ID lietotnē pāris minūšu laikā.

Noskaties video apmācību:

Smart-ID

Ērtākais veids, kā pieslēgties Luminor|DNB internetbankai un mobilajai bankai. Plašāku informāciju par Smart-ID meklē šeit.

Maksājumu kartes

Ja tev ir jautājumi par kartes aktivizāciju, bezkontakta maksājumiem, limitiem, PIN kodiem, vai tava karte ir nozagta, meklē atbildes šeit.

Maksājumi, konta atlikums

Veic maksājumus un pārbaudi konta atlikumu internetbankā vai mobilajā lietotnē. Regulāros maksājumus un e-rēķinus aktivizē internetbankā.

Ja izmanto Luminor|DNB internetbanku, dodies uz MaksājumiRegulārie maksājumi vai Regulārā rēķinu apmaksa.

Ja izmanto Luminor|Nordea internetbanku, ej uz Maksājumi Regulārie maksājumi → Jauns regulārais maksājums.

Atver papildu kontu

Papildu kontu atver internetbankā.

Ja izmanto Luminor|DNB internetbanku, dodies uz Konti un kartes Mani konti Atvērt jaunu kontu.

Ja izmanto Luminor|Nordea, ej uz Sarakste Jauns ziņojums un raksti brīvas formas ziņojumu.

Luminor komplekti

Maini vai piesaki Luminor komplektu internetbankā.

Ja izmanto Luminor|DNB internetbanku, dodies uz Konti un kartes Komplekti.

Ja izmanto Luminor|Nordea internetbanku, ej uz Pieteikumi Pieteikums klienta komplektiem un izvēlies sev piemērotāko Luminor komplektu.

Internetbankas maksājumu limiti

Internetbankas maksājumu limitus pārbaudi un maini internetbankā vai zvanot +371 6717 1880.

Ja izmanto Luminor|DNB internetbanku, dodies uz Ziņojumi → Ziņojumi bankai → Jauns iesniegums → Iesniegums no parauga → Mainīt internetbankas maksājumu limitus.

Ja izmanto Luminor|Nordea, ej uz Sarakste Jauns ziņojums un raksti brīvas formas ziņojumu.
 

Kredīts

Piesakies kredītam internetbankā vai aizpildi pieteikumu mājaslapā. Šobrīd konsultācijas par kredītiem nodrošinām tikai attālināti. Piesakies tiešsaistes konsultācijai aizpildot pieteikumu vai zvanot +371 6717 1880. Ja tev ir jautājumi par kredītbrīvdienām, raksti mums iesniegumu internetbankā un mēs atradīsim labāko risinājumu.

Ieguldījumi

Atver uzkrājumu un ieguldījumu kontu internetbankā.

Ja izmanto Luminor|DNB internetbanku, dodies uz Uzkrājumi un ieguldījumi. 

Ja izmanto Luminor|Nordea internetbanku, ej uz Uzkrājumi un investīcijas Noguldījumi.

Šobrīd konsultācijas par ieguldījumiem nodrošinām tikai attālināti. Piesakies tiešsaistes konsultācijai, zvanot +371 6717 1880.

Pensija

Piesakies tiešsaistes konsultācijai par pensiju 3. līmeni, aizpildot pieteikumu vai zvanot +371 6717 1880. Ja esi jau pieteicies pensiju 3. līmeņa plānam, apskati uzkrājumu internetbankā.

Pensiju 2. līmeni piesaki un maini www.latvija.lv.

Ceļojumu apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšanas noteikumus kredītkaršu lietotājiem meklē šeit.

Internetbanka

Lielāko daļu darbību, kas saistītas ar maksājumiem, kontiem, uzkrājumiem un kredītiem veic internetbankā. Iepazīsties ar ieteikumiem ērtākai ikdienai ar internetbanku. Ja tev nav Luminor internetbankas, kļūsti par klientu attālināti vienas darba dienas laikā.

Mobilā lietotne

Ar mobilo lietotni veic maksājumus un apmaksā rēķinus, apskati konta atlikumu un maksājumu vēsturi, un sazinies ar mums ātri, droši un viegli. Uzzini vairāk par lejupielādes iespējām un saņem atbildes uz jautājumiem par mobilo lietotni šeit.

Mūsu tīkls

Saistībā ar COVID-19 izplatību iesakām izmantot mūsu attālinātos klientu apkalpošanas kanālus. Ja tas nav iespējams, lūdzu ievēro 2 metru distanci starp cilvēkiem.

Darba laiku, klientu apkalpošanas centru un bankomātu sarakstu meklē šeit.

Atceries, ka bankomāti bieži vien ir izvietoti tirdzniecības centros, kur var mainīties darba laiks. Pārbaudi veikala darba laiku, kurā atrodas bankomāts. Ja tirdzniecības vietas darba laikā būs veiktas izmaiņas, mūsu saraksts var būt neprecīzs.

Neatradi atbildi uz savu jautājumu? Sazinies ar mums

Kļūsti par klientu attālināti