Lindenholma

Lindenholma ir jauna Rīgas pilsētas daļa, kas piedāvā premium klases dzīves telpu.

Vieta Rīgas pieprasītākajā rajonā, kur baudīt ideālu līdzsvaru starp pilsētas ērtībām un zaļu ārtelpu, kustību un mieru, lielisku infrastruktūru un privātmājas sajūtu, mūsdienīgiem risinājumiem un pārbaudītām vērtībām.

No 19.gs. Pārdaugavas muižu centra līdz mūsdienu attīstītākajam Rīgas privātmāju rajonam. Kur Rīga un Mārupe satiekas. Kur steiga ar mieru satiekas. Kur harmonija starp pilsētu un dabu valda. Lindenholma ir neatkarīga vieta, rajons, lokācija. Lindenholma ir vieta, kur jau viss ir, jo tā apvieno Mārupes, Rīgas, Jūrmalas priekšrocības.

Lindenholma ir mājas tiem, kuri zina dzīves vērtību. Mājas, kurās dzīvot un būt pēc augstiem dzīves standartiem. Tiem, kuri vēlas būt brīvi no sadzīves rūpēm.

Bezmaksas vērtējums

Mūsu piedāvājums:

Piedāvājums spēkā, aizpildot jaunu hipotekārā kredīta pieteikumu no 01.06.2022. līdz 31.12.2022., un parakstot līgumu 3 mēnešu laikā:

0 aizdevuma līguma maksa
50 komisijas maksa par standarta darījuma konta atvēršanu

Ja esi parakstījis Hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2022. līdz 31.12.2022., vari pieteikties Patēriņa kredītam ar īpašiem nosacījumiem:*

  • 0 € patēriņa kredīta noformēšanas maksa
  • 8 % patēriņa kredīta procentu likme gadā
  • Piedāvājums ir spēkā 12 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas jebkuram Patēriņa kredīta mērķim, izņemot Videi draudzīgu auto kredītam
* Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Kredīta atmaksas termiņš Fiksēta procentu likme gadā Kredīta līguma maksa Minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
8.000 € 60 mēneši 8 % 0 € 1,30 €  9.810,60 € 162,21 € 8,66 %
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!