Kādas ir Visa Gold kredītkartes priekšrocības?

Prestižā Visa Gold kredītkarte iekļauj Ceļojumu apdrošināšanu Tev un Tavai ģimenei, Pirkumu apdrošināšanu, nodrošinot kompensāciju pirkuma bojājumu vai zādzības gadījumā. Papildus saņemsi arī Priority Pass, kas dod piekļuvi vairāk nekā 1000 lidostu atpūtas zonām. Ar Visa Gold ne tikai varēsi rezervēt un īrēt automašīnas, bet saņemt arī īpašas atlaides Hertz auto nomā un īpašus piedāvājumus Visa Luxury Hotel Collection viesnīcu tīklā.

Kādas kartes ir iekļautas Zelta komplektā?

Zelta komplekta mēneša maksa iekļauj vienu Visa Gold kredītkartes mēneša maksu un mēneša maksas par neierobežotu skaitu Visa Classic, Visa Debit un Visa Debit Galactico debetkaršu. Jauniem klientiem Zelta komplekts piedāvāts netiek.

Kāda veida maksājumi ir iekļauti Zelta komplektā?

Komplekts iekļauj neierobežotu skaitu internetbankā iesniegtu SEPA eiro maksājumu Latvijas un Eiropas ietvaros, kā arī starptautiskos un valūtu maksājumus*. Papildus arī var noformēt neierobežotu skaitu regulāro maksājumu un regulārās rēķinu apmaksas līgumus, lai Tavi rēķini vienmēr tiktu laicīgi apmaksāti.

*Ar standarta izpildes ātrumu un komisijas veids “Dalīti” (SHA)

Kā jauns klients var pieteikties komplektam?

Jauns klients Zelta komplektam pieteikties nevar. Aktuālā informācija par komplektiem atrodama šeit.

Vai visiem klientiem ir jāizvēlas komplekts?

Jā, katram jaunam klientam, kuram ir atvērts norēķinu vai uzkrājuma konts, ir jāizvēlas viens no trim komplekta veidiem – Mini, Pamata, vai Luminor Black.

Kā mainīt komplektu un vai par to tiks ieturēta komisijas maksa?

Ja uzskati citu komplektu par sev piemērotāku, tad aizpildi pieteikumu internetbankā par komplekta maiņu, un tas stāsies spēkā nākamā mēneša sākumā. Komplekta maiņa ir bezmaksas.

Kad jāmaksā mēneša maksa par komplekta izmantošanu?

Mēneša maksu par komplektu ieturēsim no Tava konta vienu reizi mēnesī no 2. līdz 4. datumam par iepriekšējo mēnesi.

Kāda komisijas maksa ir jāmaksā par pakalpojumiem, ko neiekļauj Zelta komplekts?

Komisijas maksa par pakalpojumiem ārpus izvēlētā komplekta tiek ieturēta saskaņā ar Bankas pakalpojumu Cenrādi.

Vai tiks piemērota komisijas maksa par maksājumu veikšanu Klientu apkalpošanas centros?

Jā, par maksājumu veikšanu Klientu apkalpošanas centros vai Kontaktu Centrā tiek piemērota komisijas maksa saskaņā ar Bankas pakalpojumu Cenrādi. Komplektā iekļautie maksājumi ir bezmaksas, ja tie ir veikti internetbankā vai mobilajā bankā.

Kāds ir skaidras naudas izmaksas limits kartēm, izvēloties Zelta komplektu?

Skaidras naudas izmaksas limits nav atkarīgs no izvēlētā ikdienas komplekta veida. Visām kartēm paliek spēkā esošie skaidrās naudas izmaksas nosacījumi, kas atrunāti bankas Cenrādī.