Luminor atbalsts vietējiem uzņēmējiem e‑komercijas attīstībai | Luminor

Pārmaiņu laikā ir svarīgi atbalstīt vietējos, tāpēc Luminor sadarbībā ar dažādu jomu ekspertiem uzsāk jaunu iniciatīvu ar mērķi palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmējiem attīstīt biznesu interneta vidē. Pieredzējušu profesionāļu vadībā uzņēmējiem būs iespēja pārorientēt esošo vai izveidot jaunu e-komercijas risinājumu.

No visiem saņemtajiem pieteikumiem tiks izvēlēti trīs uzņēmumi, kuriem trīs nedēļu laikā Luminor kopā ar partneriem palīdzēs uzsākt  veiksmīgu e-komercijas biznesu.

Efektīvu un ātru mājaslapas izstrādi ar e-komercijas iespējām palīdzēs nodrošināt pieredzējuši mājaslapu un citu e-risinājumu izstrādātāji, digitālā mārketinga un loģistikas speciālisti.

BORN mājaslapu un e-veikalu pilna servisa izstrāde: Web dizains, UI/UX; Programmēšana, web tehnoloģijas; uzturēšana un optimizācija; e-komercijas risinājumi.

SMARTi ir Latvijā radīta mājaslapu un interneta veikalu izstrādes platforma. SMARTi komanda veido mājas lapas klientu vietā, par pamatu izmantojot funkciju un dizaina sagataves, tādā veidā optimizējot izstrādes laiku un cenu.

Ar Mozello ikviens interneta lietotājs bez lieliem ieguldījumiem un tehniskām zināšanām var ātri un viegli izveidot savu e-veikalu vai mājaslapu. Mozello piedāvā visas svarīgās funkcijas kvalitatīva un efektīva e-veikala izveidei: mobilo ierīču atbalstu, valodu atbalstu, interneta maksājumus, piegādes veidus, ieskaitot pakomātus, dizaina pielāgošanu un mārketinga iespējas.

DPD Latvija ir sūtījumu piegādes eksperti. Uzņēmums piedāvā plaša spektra produktus un papildus pakalpojumus gan biznesa klientiem, gan privātpersonām. Iespējas katram klientam atrast sev nepieciešamo nosūtīšanas veidu ir ļoti lielas, jo piegādes tiek veiktas visā Latvijā un Eiropā, kā ar kurjeru, tā ar aizvien lielāku popularitāti iemantojušo DPD Pickup tīklu – paku nosūtīšanu uz Paku Bodēm vai automatizētiem paku termināliem – Paku Skapjiem.

Infinitum Agency ir uz rezultātu orientēta digitālā mārketinga aģentūra ar vairāk kā 8 gadu pieredzi vietējā un starptautiskā mērogā. Saviem klientiem sniedz Web analītikas, digitālās reklāmas un mājaslapu optimizācijas pakalpojumus.